В Мукачеві пропонують облаштувати дві нові кругові розв'язки та наводитимуть лад з нелегальними таксі
Міська рада, опубліковано 29 березня 2021 року о 12:49

Про це йшлося на засіданні Технічної ради за участі Андрій Балога - Мукачівський міський голова.

На комісії з безпеки руху міськради планують підготувати звернення до Укравтодору щодо облаштування кільцевих розв'язок на перехресті  вулиць І. Франка-Пряшівська та впровадження з експерименту з кругової розв'язки на перехресті Д. Галицького-Лавківська.

В місті наводитимуть лад з нелегальними пасажирськими перевезеннями. Наразі більшість таксистів працює нелегально, не сплачуючи податків до міського бюджету. До 1 серпня вони мають легалізувати свою діяльність , встановити електронні таксометри. Влада міста облаштує для легальних таксі паркомісця. Натомість з нелегальними перевізниками працюватимуть контролюючи органи з Укртрансбезпеки

Управління міського господарства  оголосило тендер із закупівлі машини для розмічення доріг. Опісля цього фахівці комунального підприємства "РБУ" розпочнуть роботи з нанесення розміток в місті.

На полігоні твердих побутових відходів планують облаштувати систему електропостачання за допомогою відновлювальної енергетики - сонячних панелей