В Мукачеві проведуть експертне будівельно-технічне дослідження на ряді об’єктів
Міська рада, опубліковано 14 лютого 2022 року о 14:40

З метою з’ясування технічного стану будівель та споруд після проведення робіт, отримання інформації про якість виконаних робіт, безпечність експлуатації об’єктів, відповідність проведення будівництва об’єктів технічним нормам, проєктній документації та кошторису проєкту сесією доручила управлінню будівництва та інфраструктури Мукачівської міської ради провести експертні будівельно-технічні дослідження по об’єктам:  реконструкція ДЮСШ, реконструкція спортивних полів, бігових доріжок та трибун ДЮСШ, капітальний ремонт будівлі ДЮСШ, реконструкція будівлі поліклініки, реконструкція будівлі по вул. Штефана Августина, 19, реконструкція спортивних майданчиків та благоустрій території ЗОШ № 2 , будівництво спортивного залу та благоустрій території ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, реконструкція привокзальної площі, капітальний ремонт ЗОШ № 3.