В Мукачеві розроблятимуть детальний план для проєктування та будівництва аеропорту
Міська рада, опубліковано 29 квітня 2021 року о 11:29

Депутати міськради надали дозвіл державному підприємству “Фінансування інфраструктурних проєктів” державного агентства інфраструктури проєктів України на розроблення детального плану території для проєктування та будівництва аеропорту в Закарпатському регіоні на території Мукачівської міської територіальної громади, обмеженої  населеними пунктами: місто Мукачево, село Павшино, село Нижній Коропець, село Шенборн та село Форнош.

Замовником розроблення детального плану визначено виконавчий комітет Мукачівської міської ради.

Фінансування робіт відбуватиметься за рахунок державних коштів, у тому числі коштів, що залучаються під державні гарантії.

Відділу архітектури та містобудування управління міського господарства Мукачівської міської ради доручено забезпечити:

• спільно з розробником складання та затвердження проєкту завдання на розроблення детального плану території;
  • надання вихідних даних на розроблення містобудівної документації;
  • розгляд проєктних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;
  • проведення процедури громадських слухань проєкту детального планування для врахування громадських інтересів відповідно до чинного законодавства України.

Погоджений детальний план території буде подано на розгляд та затвердження Мукачівській міській раді.