В Мукачеві схвалили проєкт Програми розвитку туристичної галузі
Міська рада, опубліковано 16 грудня 2021 року о 11:07

Фінансовий ресурс програми на 3 роки понад 2 млн. 900 тис. грн., з яких більше 1 млн. планують освоїти вже наступного року

Програмою передбачено розробку брендингу Мукачівської громади, облаштування «туристичного офісу» на площі Духновича-2, в приміщенні  колишнього ЦНАПу, придбання меблів. Створення панорам найяскравіших туристичних локацій громади на платформі Virtual Ukraine, забезпечення функціонування  порталу «Visit Muckachevo»,  виготовлення серії туристичних каталогів, путівників, довідників, промоційних буклетів, брошур, фотоматеріалів та відеороликів, брендової сувенірної продукції, інформаційних табличок з QR-кодуванням на історичних об’єктах тощо.