В Мукачеві вдвічі планують збільшити розмір стипендії обдарованим школярам
Міська рада, опубліковано 30 січня 2023 року о 11:52

Відбулося засідання Гуманітарної ради, яке провів Андрій Балога - Мукачівський міський голова.

Погодили виділення коштів для придбання генераторів, палива для генераторів та мастильних олій для дитсадків громади. Кошти мають виділятися рішенням сесії міської ради.

Пропонується спрямувати додаткові кошти на встановлення системи охоронної сигналізації та системи відеоспостереження у закладах освіти

Влада планує збільшити розмір стипендій для обдарованих школярів та вихованців мистецьких шкіл вдвічі – з 1,5 до 3 тис. щомісяця.

В амбулаторії №3, що в мікрорайоні Росвигово, завершують оновлення закладу.

В амбулаторіях сіл громади пропонують встановити УЗД-апарати. Наразі йдеться про Новодавидківський та Залужанський старостинський округи.

Погоджено питання  надання матеріальної допомоги для підготовки проєкту розпорядження міського голови.