В Мукачеві відбулося засідання Технічної та Гуманітарної ради
Міська рада, опубліковано 20 березня 2023 року о 11:04

В Мукачеві відбулося засідання Технічної та Гуманітарної ради

15 млн. гривень планує влада Мукачева надати прикордонному загону. Кошти пропонується спрямувати за рахунок міської програми для закупівлі  телеметричного та термінального обладнання, блоків живлення, послуг зв’язку, обладнання підсистем відео спостереження та відео фіксації, засобів зв’язку, індивідуального обмундирування, засобів індивідуального захисту (шоломів, бронежилетів, іншого спеціального екіпірування). Зміни до програми будуть внесені на засіданні виконкому.

В Мукачеві проводитимуть скринінгові обстеження пацієнтів -в громаді стартує проєкт "Управління системою здоров'я громади" пріоритети для здорової громади.

В місті організують  консультаційні пункти з питань цивільного захисту населення міської територіальної громади

На 13,4 млн. гривень пропонується збільшити фінансування галузі освіти. Кошти передбачені у зв’язку збільшенням кількості дітей з категорії внутрішньо переселених осіб. В тому числі  по 5,7 млн. виділять для шкіл та садочків. Решту – на підтримку бібліотек, театру та мистецьких закладів.

В ЗОШ №7 буде  облаштовано ресурсну кімнату. Тут  учні з особливими потребами зможуть займатись в належних умовах та з кваліфікованими психологами