В Мукачеві відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Міська рада, опубліковано 10 лютого 2022 року о 09:32

Розглядались питання щодо стану шляхопроводу по вулиці Берегівська-об’їзна.

Фахівці констатували, що на даний час використання мостових конструкцій стає вкрай небезпечним та може призвести до руйнації опорних елементів, що несе загрозу населенню та інфраструктурі міста, і, як наслідок — ймовірність виникнення надзвичайної ситуації на території міста Мукачева.

Прийнято рішення, що за рахунок міського бюджету буде проведено експертне-технічне обстеження стану шляхопроводу.

Також розглядалось питання щодо вжиття протиепідемічних заходів на території Мукачівської міської територіальної громади.

З 11 лютого 2022 року на території Закарпаття вводять «червону зону». Таке рішення прийняла Державна комісія ТЕБ та НС.

У зв’язку з ростом захворювань на COVID-19, яке фіксується останнім часом в громаді прийнято рішення продовжити до 21 лютого дистанційну форму навчання в  закладах загальної середньої освіти, закладах позашкільної освіти та мистецьких школах Мукачівської міської територіальної громади.

Карантинні обмеження «червоної» зони стосуватимуться й відвідування адмінбудівель. Так, прийнято рішення заборонити вхід відвідувачів до приміщень адміністративної будівлі Мукачівської міської ради  без одягнених захисних масок або респіраторів, та одного з документів:

• негативного тесту-ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більш як за 72 години до входу в приміщення адмінбудівлі;
  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами;
  • іноземного COVID-cepтифікaтa, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією чи кількома дозами вакцин.