В Мукачеві відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайний ситуацій
Міська рада, опубліковано 17 грудня 2020 року о 13:07

Головні питання та завдання які, були поставлені:

• забезпечення життєдіяльності Мукачівської територіальної громади взимку та готовність комунальників до запобігання виникнення надзвичайних ситуацій
  • підготовка  до пропуску льодоходів, паводків і весняних повеней;
  • снігоочисної та спецтехніки  для  роботи в складних погодних умовах;
  • належне функціонування  дорожньо-транспортної інфраструктури;
  • забезпечення стратегічних об’єктів : лікарні, школи, дитсадки  інтернати, водозабори та КНС  автономними джерелами живлення;
  • розгортання  стаціонарних і мобільних  пунктів обігріву при зниженні  температури;
  • надання допомоги постраждалим  з ознаками переохолодження та обмороження;
  • створення обліку стареньких  одиноких людей які потребують допомоги, сімей з дітьми які перебувають у складних життєвих обставинах;

Затверджено комплексний план заходів для всіх комунальних служб Мукачівської міської територіальної громади, „План організаційних та практичних заходів та дій для безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків на р. Латориця та Коропецькому каналі у 2021 –2022 роках», «План роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мукачівської міської ради на 2021 рік» та «Перелік потенційно небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки на території Мукачівської міської територіальної громади». ММКП «РБУ», «Мукачівводоканал», Мукачівпастранс, Управлінню міського господарства, керівникам ОСББ, «І.Т. В Сервіс-плюс», Мукачівській РЕМ та АТ «Закарпатгаз», службам цивільного зв’язку, Мукачівському міськрайонному відділу УДСНС, Управлінню патрульної поліції доручено проводити постійний моніторинг ситуації на території Мукачівської територіальної громади.