В Мукачеві виділять 1, 5 млн. грн. на розроблення детального плану території для проектування та будівництва аеропорту
Міська рада, опубліковано 25 травня 2021 року о 10:36

В межах міської Програми забезпечення діяльності Мукачівської міської територіальної громади у сфері містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності 1,5 млн. грн. планують виділити на розроблення детального плану території для проєктування та будівництва аеропорту, а також виготовлення звітів про експертну оцінку об’єктів нерухомого майна комунальної власності. Фінансування програми збільшили на 500 тис. грн., на 2021 рік передбачили 5 млн. 100 тис. грн., та 6 млн. 450 тис. грн. на 2022 рік. Рішення розглянуть вже на наступній сесії Мукачівської міської ради.

Нагадаємо, новий аеропорт для Закарпаття побудують на території Мукачівської громади. Меморандум про співпрацю щодо будівництва цивільного летовища підписали наприкінці квітня Мукачівський міський голова Андрій Балога та директор Державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проєктів» Олег Тарасюк