В Мукачеві відкриють Музей бойової слави
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 12 жовтня 2021 року о 12:16

14 жовтня до Дня захисників і захисниць України у Мукачівському історичному музеї відбудеться урочисте відкриття нової експозиційної зали «Музей бойової слави АТО ООС».

Музей присвячений світлій пам‘яті загиблим Героям та шані живим буде відкрито за сприяння міського голови міста Мукачева Андрія Балоги, фінансової підтримки - Мукачівського історичного музею, активної участі громадських організацій, ветеранських відомств, родин загиблих Героїв, митців, ветеранів, військовослужбовців 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, Закарпатського легіону та небайдужих громадян з різних куточків України.

Ініціатор і виконавець проєкту: голова правління ГО «Мистецтво проти війни» Анатолій Готько.

Щиро запрошуємо вас, друзі!

Відкриття експозиції відбудеться за умов дотримання карантинних вимог безпеки.

Початок о 9.00 год.