В Мукачеві відкрили живописний пленер «Мукачівська весна - 2023»
Міська рада, опубліковано 22 травня 2023 року о 14:03

Живописний пленер "Мукачівська весна" проходить вп’яте, він заснований 2019 року міським головою і присвячений до Дня народження міста.

У цьогорічному пленері беруть участь 17 молодих художників. Протягом тижня митці зображуватимуть на картинах мотиви Мукачева, природу та архітектуру міста, його визначні пам’ятки та живописні локації.

Сьогодні пленер відкрили заступниця міського голови Юлія Тайпс та начальниця відділу культури і молодіжної політики Ірина Калій, художникам за традицією символічно вручили фартушки учасників.

Пленер триватиме до 28 травня, протягом цих днів також відбудуться майстер-класи, митців винагородять премією від міської ради,  учасники живописного заходу отримають по 10 тисяч гривень.

Виставку усіх робіт, де кожен учасник представить по 2 свої картини відкриють 11 червня у стінах Палацу культури і мистецтв.