В Мукачеві втілюватимуть положення Національної стратегії розвитку громадського суспільства.
опубліковано 01 липня 2020 року о 07:11

З метою налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин Мукачівської міської ради з громадянськими організаціями було прийнято розпорядження про виконання обласного плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Основні положення плану:

- Продовжити взаємодію виконавчих органів Мукачівської міськради з інститутами громадянського суспільства

- При необхідності продовжити практику укладання меморандумів про взаємодію з інститутами громадянського суспільства

- Вивчити можливість щодо надання фінансової підтримки за рахунок коштів місцевого бюджету

- Ефективно вивчати громадську думку та обговорювати з громадськістю актуальні питання реалізації державної політики, проекти нормативно-правових актів, що стосуються суспільно-економічного розвитку нашого міста та жителів Мукачівської ОТГ. Прав та інтересів широких верств населення у формі громадських слухань, засідань за «круглим столом», зустрічей, конференцій, форумів тощо.

- Проводити наукові конференції, засідання щодо розвитку та впровадження європейських стандартів щодо взаємодії виконавчих органів міськради з інститутами громадянського суспільства

- Сприяти проведенню тренінгів з підвищення організаційної спроможності інститутів громадянського суспільства, проведенню публічних консультацій з громадськістю, громадських експертиз тощо

- Проводити регулярні публічні заходи за участі керівництва

- Сприяти діяльності громадських рад, консультативно-дорадчих органів, утворених при Мукачівській міськраді