В Мукачеві вже створено 112 ОСББ
Міська рада, опубліковано 25 травня 2022 року о 13:17

З метою забезпечення участі власників квартир ОСББ і ЖБК у впровадженні заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків через залучення кредитних коштів, сприяння створенню та ефективному функціонуванню ОСББ на території Мукачівської міської ТГ, затверджено «Програму підтримки та стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки».

На виконання заходів Програми на 2022 рік із загального фонду місцевого бюджету спрямовано 1,5 млн. грн. на разову фінансову допомогу новоствореним ОСББ, шляхом спільного фінансування на проведення ремонтних робіт у багатоквартирних житлових будинках на території Мукачівської міської територіальної громади (1,3 млн. грн.), та на фінансову допомогу шляхом спільного фінансування встановлення системи відеоспостереження для ОСББ (200 тис.грн.).

Станом на 01.04.2022 року на території Мукачівської міської територіальної громади створено 112 ОСББ., в т.ч. за I квартал 2022 р. створено 1 ОСББ.

Постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з мешканцями будинків стосовно переваг створення ОСББ.