В Мукачеві з центральної частини міста демонтували радянський монумент
Міська рада, опубліковано 19 квітня 2022 року о 08:20

Йдеться про обеліск в центрі міста. Цей об’єкт сьогодні зранку  вже демонтовано на  виконання рішення виконавчого комітету «Про демонтаж пам’яток історії та монументального мистецтва».

Могили будуть перезахороненні. Роботи відповідними ліцензованими на такий тип робіт організаціями почнуться наступного тижня

Нагадаємо, що на виконання рішення сесії Мукачівської міської ради у 2016 році в місті відбулося загальноміське консультативне опитування. 76% мукачівців, які взяли участь у міському плебісциті висловилися за перенесення з почестями поховань загиблих з центральної частини міста Мукачева на центральне кладовище міста.

Також у 2020 році в Мукачеві відкрили Меморіальний парк та монумент всім воїнам-захисникам. Там встановили монумент воїнам-захисникам – три кам’яні брили з хрестом посередині.