В Мукачеві засідала Гуманітарна рада
Міська рада, опубліковано 04 липня 2022 року о 12:01

В Мукачеві засідала Гуманітарна рада

Понад 200 пенсіонерів щодня безкоштовно відвідують басейни ДЮСШ (з прісною та термальною водою).

Протягом двох тижнів 16 учнів 9-11 класів стажуватимуться у відділах та управліннях Мукачівської міської ради.

ЗОШ №4 триває проєкт "Поруч". Заклад став майданчиком для спортивно-соціального проєкту, який допомагає дітям-переселенцям відволіктись від реалій.

До перших класів шкіл громади вже зараховано 1061 діток. В тому числі 60 - діти, які є вимушено переселеними. Садочки відвідують 156 малят цієї категорії.

38 мукачівців, які подали заяви на допомогу з лікування важких недуг отримають допомогу з міського бюджету. Така програма діє в Мукачеві з ініціативи міського голови з 2016 року.

Лікарня святого Мартина планує зводити реабілітаційний центр площею понад 1000 метрів квадратних.

В терапевтичному корпусі лікарні завершують заміну вікон та дверей на енергоощадливі.