В Мукачеві затвердили список спортсменів Мукачівської громади з різних видів спорту на виплату грошової винагороди
Міська рада, опубліковано 06 грудня 2022 року о 11:20

Йдеться про спортсменів, які у 2022 році стали переможцями офіційних чемпіонатів України, переможцями та призерами офіційних чемпіонатів Європи, переможцями та призерами офіційних чемпіонатів Світу.

До вашої уваги список:

• Переможці офіційних чемпіонатів України
  1. Сергій Перевозніков  – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп (метання молота, чоловіки).
  2. Артем Гамаш – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп (метання молота, юнаки U18).
  3. Даниїла Хаван – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп (біг на 200м.).
  4. Олександр Касьянов – переможець чемпіонату України на середній дистанції зі спортивного орієнтування (на велосипедах) серед дорослих у групі Ч21 Еліта.
  5. Сергій Козуб – переможець чемпіонату України з греко-римської боротьби серед дорослих (77 кг).
  6. Дмитро Гордубей – переможець чемпіонату України з греко-римської боротьби серед дорослих (82 кг).
  • Переможці та призери офіційних чемпіонатів Європи
  1. Олександр Кириленко – бронзовий призер чемпіонату Європи з Кіокушин карате WKB
  • Переможці та призери офіційних чемпіонатів Світу
  1. Іван Чмир – бронзовий призер чемпіонату Світу з греко-римської боротьби серед студентів
  2. Василь Дячук – переможець особистого чемпіонату Світу з розв`язування шахових композицій.