В Мукачеві затверджено план-графік проведення сесій міськради
Міська рада, опубліковано 14 вересня 2022 року о 11:54

Чергові сесії міської ради буде проведено 29 вересня та 29 грудня.

Для розв'язання оперативних питань життєдіяльності міста майже щотижня скликається засідання виконавчого комітету.

З метою підготовки чергового пленарного засідання сесії Мукачівської міської ради міський голова видав доручення, згідно з яким виконавчі органи влади мають погодити проєкти рішень в електронній системі документообігу.

Керівнику секретаріату доручено здійснити заходи для організації проведення сесії, підготувати розпорядження міського голови щодо скликання сесії з порядком денним та оприлюднити графіки проведення постійних депутатських комісій.

Секретарю міської ради міський голова доручив забезпечити скликання та оприлюднення графіків проведення постійних депутатських комісій та організувати роботу постійних депутатських комісій з підготовки питань порядку денного сесії.