В Мукачеві зупинили повноваження депутатів ОПЗЖ
Міська рада, опубліковано 14 червня 2022 року о 12:10

Рішення Про призупинення на період дії воєнного стану повноважень депутатів ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ» прийнято одноголосно на черговій сесії міськради.

Це зроблено у зв’язку з введенням в дію Указом Президента України, рішення Ради національної безпеки та оборони України від 18 березня 2022 року «Щодо призупинення діяльності окремих політичних партій» та рішення суду про заборони партії.

«Вважати призупиненою на період дії воєнного стану будь-яку діяльність депутатів Мукачівської міської ради 8-го скликання, які обрані за виборчим списком ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ» в частині реалізації ними прав та обов’язків, передбачених Законами України «Про статус депутатів місцевих рад» та «Про місцеве самоврядування в Україні»», - йдеться у рішенні сесії.