В Мукачівській громаді на повному державному утриманні в дитячих інтернатних та навчальних закладах області перебуває 49 статусних дітей: 14 дітей віком від 15 до 18 років є учнями профтехучилищ та коледжів
Міська рада, опубліковано 04 листопада 2021 року о 08:27

В Чинадіївському дитячому будинку інтернатного типу виховується 21 дитина, 6 дітей перебувають у Будинку дитини м. Свалява, 6 дітей є інвалідами дитинства і проживають в спеціалізованих інтернатних закладах, 2 дівчини віком 15-17 років перебувають у Благодійному фонді “Добрий Самаритянин”.

Спільно з ювенальною превенцією Мукачівського районного управління поліції спеціалістами служби у справах дітей Мукачівської міськради  проведено 12 профілактичних заходів “Діти вулиці”. Перевірено центральну частину міста, парки, ринки, вокзали та відвідано 52 дітей, які виховуються у 24 сім'ях.

За результатами проведеної роботи виявлено 11 малолітніх дітей, батьки яких зловживають спиртними напоями, 5 дітей влаштовано до обласної дитячої лікарні для обстеження та надання медичної допомоги, 6 діток до Закарпатського обласного притулку для дітей.

За рахунок коштів, передбачених на реалізацію заходів Програми захисту прав дітей, для покращення умов проживання та виховання дітей в дитячих будинках сімейного типу придбано товарів на 57 тис. 894 грн.  Оголошено тендер на придбання комп'ютерної, оргтехніки та іншого обладнання на суму 132 тис. 700 грн.