В Мукачівській громаді закликають батьків вакцинувати дітей від поліомієліту: в наявності вся необхідна вакцина
Міська рада, опубліковано 08 листопада 2021 року о 13:40

В Медичному центрі «Сім’я» кажуть, вакцини є достатньо, в наявності  інактивована вакцина «Імовакс» та оральна «Поліо Сабін». Вакцинація – єдиний метод вберегтись від небезпечного захворювання, яке призводить до інвалідності та смерті.Тільки при імунізації не менше як 90-95 % населення можна запобігти поширенню хвороби. Від 2 місяців до 14 років дитина має отримати 6 доз вакцини, у 2, 4, 6 та 18 місяців інактивована поліомієлітна вакцина,яку вводять ін'єкційно, у 6 та 14 років оральна поліомієлітна вакцина - краплі у рот. Батьків закликають вакцинувати дітей, особливо тих які з певних причин пропустили щеплення, а також просять дотримуватися календаря щеплень.