В Мукачівській міськраді створили 5 депутатських комісій
Міська рада, опубліковано 26 листопада 2020 року о 12:15

Рішення «Про утворення постійних  комісій  Мукачівської міської ради» створено депутатами міськради.

Утворено наступні постійні комісії Мукачівської міської ради:

• з питань бюджету та регламенту;
  • з питань комунальної власності та земельних відносин;
  • з питань інфраструктури;
  • з питань гуманітарної політики;
  • з питань агропромислового розвитку

Затверджено  кількісний склад постійних комісій Мукачівської міської ради та обрати відповідно голову, заступника голови, секретаря та членів комісій:

Постійна комісія з питань бюджету та регламенту

1. Бідзіля Олександр Володимирович Голова комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ"
  2. Гарапко Віталія Михайлівна Заступник голови комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"
  3. Щукіна Аннамарія Володимирівна Секретар комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ"
  4. Спачинська Кристина Михайлівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ"
  5. Островська Олеся Степанівна  Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"
  6. Біловар Дарія Олександрівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Постійна комісія з питань комунальної власності та земельних відносин

1. Кушнір Іван Іванович Голова комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ"
  2. Бердишев Олександр Вадимович Заступник голови комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"