В Мукачівській ТГ уповноважили старост на вчинення нотаріальних дій, реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання та видачі довідок
Міська рада, опубліковано 15 грудня 2020 року о 11:23

Відповідне рішення  затвердили сьогодні на засіданні  виконавчого комітету  Мукачівської міської ради. Відповідно до ст. 37 Закону України «Про нотаріат» уповноважені особи органів місцевого самоврядування мають право вживати  заходів щодо охорони спадкового майна, посвідчувати заповіти, видавати дублікати посвідчених ними документів, засвідчувати достовірність копій (фотокопій) документів  виписок з них, засвідчувати справжність підпису на документах, видавати свідоцтво про право на спадщину, а також свідоцтво про право власності на частку в спільному майні подружжя в разі смерті одного з подружжя. Нагадаємо у Мукачівській територіальній громаді створено 8 старостинських округів:  Дерценський, Доробратівський, Завидівський,  Залужанський,  Ключарківський, Лавківський, Новодавидківський та Павшинський.