В освітніх закладах Мукачева безкоштовно харчуються 2132 дитини
Міська рада, опубліковано 21 вересня 2022 року о 11:36

До переліку пільгової категорії учнів та вихованців дитсадків, які отримуватимуть безкоштовне харчування на засіданні виконавчого комітету внесли й дітей захисників, які наразі боронять нашу країну. До цього часу безкоштовно харчувались й діти учасників бойових дій.

Загалом на Програму організації безоплатного гарячого харчування учнів пільгових категорій у закладах загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади у 2022 році передбачено 12 млн.

Наразі в школах безкоштовно харчуються 1744 школярів, та ще 388 вихованці у дитсадках, повідомляє на своєму телеграм-каналі Андрій Балога - Мукачівський міський голова.