В рамках Тижнів Німеччини в Україні у Палаці культури і мистецтв відкрито виставку етнічних німців Закарпаття та проведено «Ярмарку можливостей»
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 13 жовтня 2021 року о 13:19

10 жовтня у Палаці культури і мистецтв з нагоди святкування Тижнів Німеччини в Україні урочисто відкрито виставку етнічних німців Закарпаття та проведено «Ярмарку можливостей».

Проєкт співпраці, нетворкінгу та дружби зібрав чимало поважних гостей: від представників владних структур та громадських організацій до творчих та закоханих у власну справу людей.

На заході були присутні керівник відділу культури посольства Німеччини в Україні Катаріна Шаупп-Карманн, директор департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА Євген Тищук, начальник управління національностей та релігій Закарпатської ОДА Олександр Лях, начальниця відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради Ірина Калій, голова громадської організації «Німецька молодь Закарпаття», депутатка Мукачівської міської ради Юлія Тайпс та інші.