В селі Дерцен проведуть відкриту екскурсію
Міська рада, опубліковано 26 листопада 2021 року о 11:13

В неділю 28 листопада о 12:00 в реформатській церкві села Дерцен Мукачівської міської територіальної громади.

В цей день 228 років тому австрійський монарх подарував село Дерцен угорському лікарю Йогану Вайсу, який згодом змінив своє ім'я на угорський манер по назві села Дерцен - Янош Дерчені.

Макс Адаменко проведе для бажаючих безкоштовну екскурсію.

"Почнеться в церкві з чудового звучання духового органу. Розповідь про церкву, духовий орган, село Дерцен і ливарню дзвонів Ференца Егрі. Завітаємо до церковної волонтерської пожежної станції Дерцена і краєзнавчого музею. Піднімемось на Дерценській пагорб, де встановлений найвищий хрест в Україні і де знаходилась родинна крипта родини Дерчені.", - зазначає екскурсовод.

В ролику реальне звучання духового органу.