В театрі показали виставу для учнів 2-ої школи
Міська рада, опубліковано 15 грудня 2022 року о 09:12

На виставу «Магічне дзеркало» до Мукачівського драматичного театру завітали учні ЗОШ #2 ім. Т.Г. Шевченка

Відвідування театру – завжди свято. З ним пов'язані радість, веселощі, яскраві та незабутні враження, нові почуття.

З метою художньо-естетичного виховання учні 1-2 класів Мукачівської загальноосвітньої школи #2 ім. Т.Г. Шевченка відвідали Мукачівський драматичний театр, де переглянули виставу «Магічне дзеркало». Вистава була вражаючою, зачарувала юних глядачів неперевершеною грою акторів та чудовою музикою. Після вистави  учні здійснили екскурсію вулицями зимового Мукачева.  Діти отримали море позитивних емоцій та  незабутніх вражень, - розповідають в Мукачівський відділ культури та молодіжної політики.