ВАЖЛИВО!!! Інформація для керівників підприємств та власників бізнесу!
Міська рада, опубліковано 17 вересня 2021 року о 09:23

Інформуємо, керівників установ, підприємств, організацій (заклади громадського харчування, сфери обслуговування, торгові заклади, заклади, що надають послуги з розміщення та інші заклади), які розміщені  на території Мукачівської міської територіальної громади, про необхідність проведення вакцинації від COVID-19 не менш як 80 відсотків для можливості здійснення діяльності, незалежно від введеного рівня протиепідемічної небезпеки.

Для сприяння проведення вакцинації і доведення до безпечного рівня вакцинованих працівників, Центром первинної медико-санітарної допомоги організовано роботу стаціонарних та мобільних пунктів вакцинації на території Мукачівської міської територіальної громади. Звертаємо увагу на те, що при наявності бажаючих вакцинуватися на вашому підприємстві понад 10 осіб мобільна бригада може виїхати безпосередньо до вас. Також інформуємо, що крім вакцинації працівників, на підприємстві, мобільна бригада може вакцинувати і всіх бажаючих членів родин працівників. Особи, які виявили бажання вакцинуватися, повинні мати паспорт та ідентифікаційний код.

З метою інформування та безпеки Ваших відвідувачів, просимо на видному місці (при вході) розмістити інформацію про рівень вакцинації співробітників Вашого закладу із зазначенням документів що підтверджують проходження вакцинації.

Також наголошуємо про неухильне забезпечення дотримання протиепідемічних заходів відповідно до введеного рівня епідемічної небезпеки.