Важлива інформація щодо термінів стабілізаційних включень/відключень електроенергії на 6 грудня
Міська рада, опубліковано 06 грудня 2022 року о 08:34

Шановні споживачі! Внаслідок ракетних ударів по об’єктах енергетики України, Закарпатській області, згідно з розпорядженням диспетчера НЕК «Укренерго», доведено ліміт, що складає 56% від величини потужності, необхідної для покриття максимального навантаження.

Внаслідок цього 6 грудня забезпечити термін включень та відключень з інтервалом часу 4 години, як це передбачав розроблений графік, неможливо. Відповідно, терміни відключень можуть бути довшими, а терміни включень – коротшими.

Прогнозовані години, черги та терміни включень/відключень можна переглянути за посиланням

Просимо споживачів із порозумінням віднестися до нової інформації, аналогічна ситуація – по всій Україні!

Як тільки ситуація зміниться і з’явиться можливість відкоригувати графіки, фахівці ПрАТ «Закарпаттяобленерго» це виконають.

Тримаємось, допомагаємо один одному і пам’ятаємо: світло завжди перемагає темряву! Слава ЗСУ!