Вчителі Мукачівської міської ТГ – серед кращих в області на щорічному конкурсі «Учитель року»
Міська рада, опубліковано 12 лютого 2021 року о 13:59

Цьогоріч конкурс проводили у номінаціях «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання» та «Керівник закладу загальної середньої освіти».

• Найкращою вчителькою трудового навчання в області стала педагог Мукачівської гімназії №9 Ірина Грималюк.
  • Друге місце у номінації «Українська мова та література» посіла вчителька Мукачівської загальноосвітньої школи №13 Діана Федів.
  • Друге місце в номінації «Математика» посіла вчителька математики та інформатики Мукачівського ліцею №11 Ганна Шімон.
  • Третє місце в номінації «Керівник закладу загальної середньої освіти» здобув Сергій Мейсар – директор Залужанської загальноосвітньої школи I-III ступенів Мукачівської міської ради.

Зазначимо, щорічний конкурс «Учитель року» проводиться з метою стимулювання активної участі вчителів у становленні та розвитку національної системи освіти, популяризації кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності. Переможцям Всеукраїнських конкурсів «Учитель року» присвоюється почесне звання «Заслужений учитель України».

Цьогоріч на участь у конкурсі зареєструвалося 167 педагогів області, до другого (обласного) туру дійшов 31 учасник. Зокрема:

у номінаціях «Українська мова та література» – 9 учасників;

• «Математика» – 9 учасників;
  • «Трудове навчання» – 7;
  • «Керівник закладу загальної середньої освіти» – 6.

Переможцям вручили грошові премії, розмір яких у цьому році становить:

• за перше місце – 5 мінімальних зарплат;
  • за друге місце – 4 мінімальних зарплат;
  • за третє місце – 3 мінімальних зарплат.

Щиро вітаємо вчителів та бажаємо подальших професійних здобутків!