Великдень в Мукачеві в час війни: рекомендації для вірян

Вже цієї неділі православні віряни всього світу та представники інших конфесій відзначатимуть релігійне свято - Великдень.

Цього року це свято відзначаємо в умовах воєнного  стану та з урахуванням терористичної загрози або ж інших провокацій, до яких вдається агресор.

Тому Мукачівська міська рада звертаюся до усіх жителів громади з проханням відповідально і безпечно  в цьому році відзначити релігійне свято. В державі триває війна, триває героїчна оборона країни і ми пам’ятаємо, що ворог дуже підступний і жорстокий. Тому просимо не допускати масових скупчень людей у приміщеннях храмів, не втрачати пильності та в першу чергу дбати про свою безпеку.

Якщо під час богослужінь пролунає сигнал «Повітряна тривога», то всім вірянам необхідно негайно перейти в найближче укриття. Пильність і безпека мають бути нашими пріоритетами, адже ми бачимо, що у ворога немає нічого святого.