Верховна Рада України прийняла за основу законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій
Секретаріат ради, опубліковано 20 червня 2022 року о 14:30

Законопроектом №7398, пропонується побудувати мережу надійних укриттів, які захищатимуть людей від повітряних чи хімічних атак.

Проектом, зокрема, передбачається включати до складу містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях та відповідно проектної документації на будівництво об’єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками - розділ щодо інженерно-технічних заходів цивільного захисту, а при недотриманні цих вимог - відмовляти у видачі сертифіката про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта.