Верифікація державних допомог
Управління соціального захисту населення, опубліковано 18 листопада 2021 року о 17:00

Відділом державних соціальних допомог управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради згідно порядку здійснення верифікації та моніторингу державних виплат, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 р. № 136 опрацьовано 2105 рекомендацій по державним соціальним допомогам та 2729 - по житловим субсидіям, щодо виявлених обставин, які можуть вплинути на розмір державних допомог. Серед таких порушень є:

• здійснення протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням державних соціальних допомог, купівлі  земельної ділянки, квартири (будинку), іншого нерухомого майна, транспортного засобу (механізму), цінних паперів та інших фінансових інструментів, віртуальних активів, будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які роботи або послуги на суму, яка перевищує 50 тис. гривень;
  • наявність транспортного засобу, що підлягає державній реєстрації, з року випуску якого минуло менше п’яти років;
  • наявність більше ніж одного транспортного засобу, що підлягає державній реєстрації, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років;
  • наявність у будь-кого  зі складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства на депозитному банківському рахунку (рахунках) кошти у сумі, що перевищує 100 тис. гривень;
  • наявність у будь-кого зі складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства у власності більше ніж одне житлове приміщення (квартири, будинку).

Станом на 01.10.2021 року за результатами опрацювання рекомендацій наданих Міністерством фінансів України за 2020-2021 роки визначено суму, яка підлягає поверненню до Державного бюджету України в розмірі 132 тис.грн., з яких вже повернено заявниками 42 тис.грн.