Верховна Рада України прийняла за основу законопроект про фінансове забезпечення дорожніх робіт
Секретаріат ради, опубліковано 01 вересня 2022 року о 16:54

Верховною радою України 30 серпня 2022 року прийнято за основу урядовий законопроєкт про внесення зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» щодо використання коштів державного дорожнього фонду (реєстр. №7669 від 14.08.2022) з дорученням Комітету з питань бюджету доопрацювати цей законопроєкт до другого читання.

Зокрема, законопроєкт за реєстр. № 7669 пропонується виключити статтю 38 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік», якою установлено, що у поточному році кошти державного дорожнього фонду спрямовуються першочергово на виконання боргових зобов’язань за запозиченнями, отриманими державою або під державні гарантії, а також на забезпечення потреб сектору оборони.

Загалом метою цього законопроєкту є фінансове забезпечення виконання необхідних дорожніх робіт, насамперед проведення аварійно-відновних робіт на зруйнованих ділянках доріг і штучних спорудах та утримання автомобільних доріг державного значення в належному технічному стані, що є необхідною умовою для забезпечення оборони і безпеки, з’єднання військових та інших спеціальних об’єктів для здійснення військових перевезень, перевезень, пов’язаних з евакуацією населення і вантажів.