Верховною Радою України 15 серпня 2022 року прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»
Секретаріат ради, опубліковано 16 серпня 2022 року о 14:54

Цим Законом, серед іншого, за загальним фондом державного бюджету збільшені бюджетні призначення окремим головним розпорядникам коштів державного бюджету - суб’єктам сектору національної безпеки і оборони загалом  на 269,45 млрд грн, з яких для Міністерства оборони України - на 241,2 млрд гривень. Додаткові кошти виділено також для Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міноборони, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Управління державної охорони України, Служби зовнішньої розвідки України. Передбачено також поповнення резервного фонду державного бюджету на 715,7 млн гривень.

Для покриття додаткових видатків запропоновано за загальним фондом державного бюджету збільшити державні внутрішні запозичення і відповідно зріс граничний обсяг державного боргу на 31 грудня 2022 року.

Прийняття такого Закону дозволить здійснювати невідкладні завдання у сфері національної безпеки і оборони та заходи з відсічі збройної агресії російської федерації проти України, виконувати зобов’язання держави із виплати своєчасно та у повному обсязі військовослужбовцям грошового забезпечення, винагород та одноразової грошової допомоги.