Відбулось чергове засідання комісії
Служба у справах дітей, опубліковано 06 травня 2022 року о 09:31

05 травня 2022 року на засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке пройшло у дистанційному режимі, розглянуто питання - про влаштування та продовження строку перебування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в інтернатних закладах Закарпатської обласної ради.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», з метою дотримання права дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей Мукачівської міської ради, на належні умови утримання та повне державне забезпечення, комісія вважає доцільним влаштувати 3 дітей, які залишились без батьківського піклування, до Чинадіївського дошкільного навчального закладу (дитячого будинку) інтернатного типу Закарпатської обласної ради терміном на один рік. 3 дітям продовжити на один рік їх перебування у цьому ж закладі та продовжити на один рік термін перебування в Комунальній установі «Вільшанський дитячий будинок-інтернат» Закарпатської обласної ради дитини, позбавленої батьківського піклування, яка за станом здоров’я потребує постійної сторонньої допомоги та спеціального лікування.

Дані рішення рекомендовано до розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради.