Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Служба у справах дітей, опубліковано 21 квітня 2022 року о 12:08

На засіданні комісії, яке відбулось 20 квітня 2022 року у дистанційному режимі, розглянуто наступні  питання:

• про реєстрацію народження, надання статусу та влаштування дитини;
  • про влаштування дітей, залишених батьківського піклування;
  • про влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та продовження строку їх перебування в закладах інституційного догляду Закарпатської обласної ради.

За результатами розгляду відповідних документів комісією прийнято рішення про доцільність проведення реєстрації народження дитини, знайденої працівниками патрульної поліції у одному з помешкань в м. Мукачеві та надання хлопчику статусу дитини, позбавленої батьківського піклування. Хлопчика та ще трьох малолітніх дітей, матері яких зловживають спиртним і неналежним чином виконують батьківські обов’язки щодо утримання власних дітей, тимчасово влаштувати до КНП «Обласний будинок дитини» м. Свалява.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», з метою дотримання права дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей Мукачівської міської ради, на належні умови утримання та повне державне забезпечення, комісія вважає доцільним влаштувати 4 та продовжити 2 дітям термін їх перебування у дитячих закладах інституційного догляду Закарпатської обласної ради.

Дані рішення рекомендовано до розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради.