Відбулось вручення нагород учасникам відкритого міського конкурсу виконавської майстерності гри на народних інструментах «Візерунки Срібної Землі»
Міська рада, опубліковано 01 червня 2021 року о 16:25

Сьогодні, 1 червня, у День захисту дітей, в Мукачівській ДШМ ім. С.Ф. Мартона відбулося урочисте вручення нагород учасникам відкритого міського конкурсу виконавської майстерності гри на народних інструментах «Візерунки Срібної Землі».

Після вітального слова засновниці конкурсу, Маріанни Монцоль, приступили до нагородження музикантів. Пам'ятні відзнаки учасникам вручала заступниця начальниці відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту - Тетяна Туряниця. Цього року змагання музикантів проводили дистанційно. Загалом у конкурсі взяли участь 76 учнів із 13 шкіл області!

Детальні результати

Окрім нагородження юних музикантів, також відбувся гала-концерт переможців цьогорічного конкурсу.

Вітаємо дипломантів та лауреатів конкурсу, а також їхніх викладачів та батьків! Бажаємо успіху та все нових досягнень!