Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Служба у справах дітей, опубліковано 02 березня 2023 року о 16:15

01.03.2023 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини на якому розглянуто наступні питання:

• про влаштування дітей, залишених батьківського піклування, до дитячого будинку сімейного типу, у сім’ю опікунів та сім’ю патронатного вихователя;
  • про спосіб участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від неї;
  • про визначення місця проживання та реєстрації дитини;
  • про надання дозволу для здійснення правочину щодо майна дітей;
  • про надання суду висновків щодо позбавлення  батьківських прав  та визначення місця проживання  дітей;
  • про стан утримання та виховання дітей в одному з дитячих будинків сімейного типу.

За результатами розгляду питань, комісія вважає доцільним підготувати та подати на розгляд виконавчого комітету Мукачівської міської ради проєкти рішень: - про влаштування 2 статусних дітей  в дитячий будинок сімейного типу, 2- у сім’ю опікунів, 1 дитину, яка  залишилась без батьківського піклування, у сім’ю патронатного вихователя; - про встановлення батькові графіку зустрічей з сином, який проживає окремо від нього; - про надання дозволу мамі на реєстрацію місця проживання дитини  разом з нею, без згоди батька та надання дозволу батькам на підписання від імені дітей договору дарування у їх власність нерухомого майна.

Розглянувши матеріали цивільних справ, комісія вважає за доцільне надати Мукачівському міськрайонному суду висновки: - про позбавлення 1 батька та 2 матерів, які самоусунулись від виконання покладених на них обов’язків і матеріального утримання власних дітей, батьківських прав; - про визначення місця проживання 2 дітей разом з батьком.

За результатами вивчення стану утримання та виховання дітей в одному з дитячих будинків сімейного типу порушень прав та інтересів дітей не виявлено.