Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Служба у справах дітей, опубліковано 02 лютого 2023 року о 11:36

31 січня 2023 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини з порядком денним:

1. про надання суду висновку щодо визначення місця проживання дитини;
  2. про надання суду висновків щодо позбавлення батьків батьківських прав;
  3. про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти.

Розглянувши матеріали суду, комісія вважає за доцільне підготувати та надати суду висновки органу опіки та піклування Мукачівської міської ради: - про доцільність визначення місця проживання малолітньої дитини разом з батьком; - беручи до уваги вік дітей, їх думку про участь батьків у їх вихованні, утриманні, доцільно позбавити 2 батьків батьківських прав по відношенню до власних дітей.

За результатами розгляду заяв про надання згоди для здійснення відповідних правочинів одній мамі надано згоду на посвідчення та підписання документів для оформлення у власність дитини будинку, іншій мамі погоджено відчуження квартири, власниками частки якої є діти, за умови попереднього оформлення у власність дітей рівноцінної частки новопридбаної квартири. Дане рішення рекомендовано до розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради.