Відбулось засідання комісії від 16 червня 2021 року
Служба у справах дітей, опубліковано 17 червня 2021 року о 11:32

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулось 16. 06. 2021 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мукачівської міської ради В. Іванчо, розглянуто ряд питань щодо сприяння забезпеченню реалізації прав та найкращих інтересів дітей, їх соціального захисту, а саме:

• про усунення перешкод у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від неї;
  • про визначення місця проживання та реєстрації дітей;
  • про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти;
  • про взяття на квартирний облік дітей-сиріт, яким виповнилося 16 років;
  • про вибуття з Дитячого будинку сімейного типу дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами розгляду, в межах повноважень органу опіки та піклування, комісією рекомендовано службі у справах дітей Мукачівської міської ради підготувати відповідні проєкти рішень на засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради та висновки до Мукачівського міськрайонного суду.