Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Служба у справах дітей, опубліковано 01 квітня 2021 року о 11:27

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини відбулося 31. 03. 2021 року в телефонному режимі у зв'язку з карантинними заходами. Розглянуто наступні питання порядку денного:

• про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти;
  • про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування;
  • про вирішення спору між батьками щодо місця проживання та реєстрації дітей;
  • про вирішення спору між батьками щодо  способу  участі батька у вихованні дитини та спілкуванні з нею.

Рішенням комісії 4 заявникам погоджено здійснення відповідних правочинів стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, та рекомендовано до розгляду на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Одну дитину, позбавлену, батьківського піклування, рекомендовано влаштувати на проживання та виховання в сім'ю опікуна. Відповідне рішення буде  прийнято на  черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Визначено місце проживання 2 дітей за місцем проживання матері після розлучення батьків, 2 матерям погоджено проведення реєстрації місця проживання дітей без згоди батька.

Заяву щодо визначення способу участі батька у вихованні дитини та спілкуванні з нею вирішено розглянути на наступному засіданні комісії у зв'язку з обмеженнями “червоної” зони.