Відбувся третій прем'єрний показ іронічної мелодрами Еріка-Еммануеля Шмітта "Оскар і рожева пані" у постановці народного артиста України Лева Сомова (м.Київ)
Міська рада, опубліковано 29 вересня 2022 року о 13:58

Як і попередні дві вистави,  був повний аншлаг, гарячі оплески та овації вдячних глядачів.

Але і були особливості, у порівняні із недільною виставою:

• на сцені був новий склад акторів - заслужені артисти України Галина Кутасевич (мати Оскара) та Василь Фурдь (лікар Дюсельдорф), Вероніка (ст) Тищук (Рожева пані), Марина Чопей (медсестра), Сергій Баранов (Поп-Корн), Вероніка Балог (Китайоза);
  • у недільній виставі на сцені були дві Крістіни Мочані (старша - Рожева пані, молодша - Китайоза), а цього разу на сцені були дві Вероніки Тищук (старша - Рожева пані, молодша - Пегі Блу);
  • більшість глядачів сьогоднішньої вистави була молодь - ліцеїсти Мукачівський військовий ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою та студенти Сценічне Мистецтво та ВТЗ Ужгородського інституту культури і мистецтв.