Служба у справах дітей, опубліковано 04 березня 2021 року о 10:39

Відбувся круглий стіл “Захист прав дітей” за участі працівників служби у справах дітей Мукачівської міської ради та Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час зустрічі учасники  обговорили проблемні питання та заходи співпраці, які спрямовані на втілення соціальних програм Уряду України, що гарантує неповнолітнім ефективний захист їхніх прав та забезпечення рівного доступу  до правосуддя, а також отримання ними безоплатної правової допомоги. Захист прав та інтересів дитини є одним із пріоритетів діяльності системи БПД. Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» діти, у тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту, є суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу.