Відбувся навчальний семінар «Новації бюджетного та податкового законодавства 2022»
Відділ економіки, опубліковано 21 січня 2022 року о 14:07

Сьогодні у Центрі громадськості та національних культур Мукачівської міської ради відбувся безкоштовний семінар для суб’єктів господарювання різних форм власності Мукачівської міської територіальної громади на тему «Новації бюджетного та податкового законодавства 2022», в якому взяло участь близько 100 учасників.

Навчальний семінар проводився за участі фахівців ГУ ДПС в Закарпатській області, Асоціації платників податків України в Закарпатській області, відділу економіки Мукачівської міської ради та Департаменту економічного та регіонального розвитку, торгівлі, залучення інвестицій, забезпечення виконання державних програм та контролю за їх виконанням Закарпатської ОДА.

Начальник відділу економіки Мукачівської міської ради М. Дерев’яник привітала учасників заходу, представила доповідачів та окреслила питання порядку денного. Заступник начальника ГУ ДПС в Закарпатській області І. Матьола в свою чергу поінформував про основні новації податкового законодавства, які набрали чинності з 1 січня 2022 року. Детально про зміни в ПКУ розповіла М.Волощук, голова ради ТВ АППУ в Закарпатській області. Представники ГУ ДПС в Закарпатській області М.Решетар та В. Свида детально поінформували учасників про особливості застосування РРО та ПРРО суб’єктами господарювання різних видів діяльності. Під час семінару, учасники також активно задавали доповідачам питання щодо змін в оподаткуванні, особливостей встановлення  та застосування РРО/ПРРО.