Відбувся розгляд передпроєктних розробок детального плану території під розташування секційної житлової забудови та громадських будівель і споруд
опубліковано 15 квітня 2022 року о 13:41

15 квітня 2022 року відбувся розгляд передпроєктних розробок детального плану території під розташування секційної житлової забудови та громадських будівель і споруд, інших об’єктів загального користування по вул. Ужгородській 165А та вул.Ужгородська,165.

Доповідач - Володимир Гайдар, головний архітектор проєкту (ТзОВ «Гайдарт» м.Івано-Франківськ) представив основні принципи планувально-просторової організації території.  Детальний план території для будівництва і обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та соціальної інфраструктури виконано на замовлення виконавчого комітету Мукачівської міської ради згідно З рішенням Мукачівської міської ради від 17.12.2021р. №674, з метою зміни планувальної організації та розвитку території.

Детальний план розроблено з метою визначення нової планувальної організації та функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови. В проєкті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території 5,5302 га, з яких 4,9178 га приватна земельна ділянка, решта землі Мукачівської міської ради.

Детальним планом передбачено будівництво комплексу багатоквартирних багатоповерхових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського обслуговування та підземними паркінгами.

Будинки об'єднано у групи житлових будинків з об'єктами обслуговування. Об’єкти соціального призначення та громадського використання передбачено вбудованими в перших поверхах житлових будинків.

Передбачено території для відпочинкових зон спільного користування, дитячих ігрових майданчиків, місць для занять спортом. На покрівлі відкритих місць зберігання легкових автомобілів передбачено розміщення зони відпочинку.

Заплановано спорудження однорівневих підземних паркінгів для розміщення автотранспорту мешканців житлових будинків. Також на території передбачено відкриті місця зберігання автотранспорту.

Проєктована забудова буде змінної поверховості:

• багатоквартирні житлові будинки з підземним паркінгом – 5-9 поверхів;
  • громадські окремо стоячі та прибудовані споруди – 2 поверхи.

Детальним планом не передбачено збереження існуючої промислової забудови.

Сумарна кількість по двох детальних планах складає 865 квартир, 33 житлові будинки, 637 паркомісць на відкритих місцях та 491 паркомісце в підземних паркінгах.