Відбувся святковий концерт до Міжнародного дня студента в рамках проєкту "ONLINE TIME"
Міська рада, опубліковано 19 листопада 2020 року о 10:52

Мукачівський палац культури та мистецтв, в рамках проєкту «ON-LINE TIME», у нелегкий час світової пандемії неодноразово гостинно відкриває свої двері для талановитих музикантів, співаків, художників та поетів. Вчорашній день не став виключенням. У стінах цього закладу відбувся святковий концерт до Міжнародного дня студента – презентований кафедрою музичного мистецтва Мукачівського державного університету.

Як виявилось – це був більше ніж концерт, це був потік позитивної енергії, радісних та щасливих емоцій, який його учасники – студенти спеціальності 025 «Музичне мистецтво» (Марина Будай, Ярослав Павлович, Мирослав, Екман, Валентин Маліков, Станіслав Гудивок, Беата Банго, Юлія Копач, Григорій Чепура, Олександр Зейкан, Вікторія Веклюк, Ірина Товкан) та його ведучі і не менш яскраві виконавці – Адріана Борисова та Максим Росул – дарували своїм глядачам та шанувальникам!

Гостями програми став відомий закарпатський гурт «VANDOR».

Відео концерту можна побачити: тут