Відділ архітектури та містобудування управління міського господарства Мукачівської міської ради проведе зустріч з рекламодавцями щодо додержання правил вивісок
Управління міського господарства, опубліковано 31 січня 2023 року о 11:22

Відділ архітектури та містобудування управління міського господарства Мукачівської міської ради запрошує  розробників технічної документації та рекламні агентства  на зустріч та обговорення питань додержання  правил розміщення вивісок та рекламних конструкцій на території Мукачівської міської територіальної громади та виготовлення відповідної технічної документації. Зустріч відбудеться 2 лютого 2023 року в 14.00 в Центрі громадськості та національних культур за адресою:  пл. Кирила і Мефодія,  30 м. Мукачево.