Відділ економіки Мукачівської міської ради взяв участь у вебінарі з питань підтримки самозабезпечення громади харчовими продуктами
Відділ економіки, опубліковано 20 травня 2022 року о 13:57

Для забезпечення продовольчої безпеки держави, у тому числі мінімізації ризиків та наслідків, спричинених воєнними діями на території України, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 року № 327-р, затверджено План заходів забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану. Одним із пріоритетних завдань Плану є створення можливостей для самозабезпечення харчовими продуктами територіальних громад та домогосподарств шляхом реалізації відповідних заходів та програм громади.

В межах всеукраїнської ініціативи “Сади Перемоги” – всеукраїнська кампанія, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування всіх ресурсів для вирощування харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні, яка підтримана Міністерством розвитку громад та територій України та реалізується проєктом міжнародної технічної допомоги “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), що впроваджується Alinea International за фінансової підтримки Уряду Канади, відбувся вебінар щодо впровадження практичних заходів задля підтримки самозабезпечення громади харчовими продуктами на 2022-2024 роки.

В ході вебінару були обговорені актуальні питання та проблеми щодо самозабезпечення громади продовольчими товарами; застосування новітніх технологій у сільськогосподарській діяльності; залучення домогосподарств, підприємств, фахівців сільського господарства, представників громадськості, бізнесу, молоді, внутрішньопереміщених осіб, студентства, громадських організацій, спеціалізованих навчальних закладів у сфері сільського господарства та інших до обговорення та напрацювання Плану заходів щодо забезпечення продовольчої безпеки громади; залучення експертів-агротехнологів у наданні фахової консультаційної підтримки у технології вирощування польових культур задля хороших врожаїв; вирощування, збереження та переробка товарів для довготривалого користування та інші.

Детальніше про ініціативу “Сади Перемоги” на офіційному веб-порталі за посиланням

Сторінка у Facebook