Відділ культури Мукачівської міської ради оголосив відкриті торги на закупівлю охоронних послуг
Відділ культури, опубліковано 04 грудня 2020 року о 12:56

Відповідно до річного плану закупівель на 2021 рік відділом культури Мукачівської міської ради у системі електронних закупівель ProZorro 1 грудня 2020 року оголошено відкриті торги на закупівлю Охоронних послуг (послуги з фізичної охорони об`єктів Замовника та послуги з охорони об'єктів Замовника за допомогою охоронної та тривожної сигналізації) - ДК 021:2015: 79710000-4.

До об'єктів охорони Замовника (відділу культури Мукачівської міської ради) входять:

• об'єкти, що потребують цілодобової охорони за допомогою охоронної сигналізації: Мукачівська дитяча школа мистецтв ім. С. Ф. Мартона, Мукачівський драматичний театр, Центральна міська бібліотека ім. О. Духновича, Центр громадськості та національних культур, Мукачівська дитяча художня школа ім. М. Мункачі, Палац культури та мистецтв, Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків.
  • об'єкти, що потребують цілодобової охорони за допомогою тривожної сигналізації: Мукачівський драматичний театр, Мукачівська дитяча художня школа ім. М. Мункачі, Палац культури та мистецтв;
  • об'єкт, що потребує фізичну охорону - Палац культури та мистецтв.

Очікувана вартість даної закупівлі складає 285 000,00 грн. з ПДВ. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 17 грудня 2020 року, початок аукціону - 17 грудня 2020 року.

Детальніше з умовами процедури відкритих торгів, тендерною документацією та проєктом договору можна ознайомитись на офіційному майданчику електронної системи публічних закупівель України ProZorro за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-12-01-010361-b.