Відділом ведення Державного реєстру виборців Мукачівської міської ради оновлено дані виборців
Відділ ведення Державного реєстру виборців, опубліковано 08 листопада 2021 року о 15:05

У зв'язку з початком нового періоду періодичного поновлення даних Державного реєстру виборців, відділом ведення Державного реєстру виборців Мукачівської міської ради отримано відомості від Мукачівського районного відділу та Мукачівського міського відділу ГУ Державної міграційної служби України в Закарпатській області стосовно виборців, адреса реєстрація яких знаходиться в межах сіл Барбово, Дерцен, Завидова, Залужжя, Ключарки, Лавки, Макарьово, Нижній Коропець, Нове Давидково, Павшино, Пістрялово, Ромочевиці, Форнош, Шенборн та міста Мукачева відповідно, і яким за листопад 2021 року виповниться 18 років,  яким вперше оформлено паспорт громадянина України та які змінили прізвище, ім'я по батькові.

Мукачівським прикордонним загоном Західного регіонального управляння Державної прикордонної служби України надіслано відомості про військовослужбовців строкової служби, що прибули або вибули з території дислокації відповідної військової частини за період з 01.10.2021 року по 31.10.2021 року.

Також надано 2 відповіді на запити виборців щодо змісту особистих персональних даних в Державному реєстрі виборців.